Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Programista C/C++

Bydgoszcz

, Polon-Alfa Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Programista C/C++
Bydgoszcz

Opis stanowiska

POLON – ALFA
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
od ponad 50 lat wiodący polski producent systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru oraz urządzeń dozymetrycznych, znany zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym
z siedzibą w Bydgoszczy ul. Glinki 155,
poszukuje osoby na stanowisko:
Nr ref.: NPO/03-05/2015

Wymagania

 wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym, elektronicznym lub pokrewnym;
 bardzo dobra znajomość języków programowania C/C++;
 wiedza i doświadczenie w zakresie:
 programowania zorientowanego obiektowo,
 programowania aplikacji wielowątkowych,
 programowania aplikacji w architekturze klient-serwer;
 umiejętność pisania spójnego, logicznego i przejrzystego kodu;
 znajomość systemu Linux;
 dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej;
 umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:
- znajomość technologii i bibliotek Qt;
- wiedza i doświadczenie z zakresu projektowania na platformie Linux:
- znajomość systemu operacyjnego Linux od strony programisty (gcc, gdb),
- doświadczenie w pisaniu własnych modułów i sterowników pod systemy operacyjne
Linux i WIN;
- znajomość rozproszonych systemów kontroli wersji – Git;
- wiedza z zakresu nowoczesnych technologii informatycznych;
- wiedza i doświadczenie w zakresie programowania interfejsów komunikacyjnych
(protokoły sieciowe TCP/IP).

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
(najwyższa technologia – najwyższa jakość)
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie koloni , wczasów, wycieczek zakładowych,
pożyczki mieszkaniowe, itp.)
- opiekę medyczną (lekarz i pielęgniarka na terenie zakładu)
- przyjazną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz list motywacyjny przez portal.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz.U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm.